Методичні заходи

Лідія Андрійчук, член предметної експертної групи щодо надання грифів МОН навчальній літературі та навчальним програмам 

(наказ МОН від 05 серпня 2022 року № 700)

03.07.2022

Лідія Андрійчук, заступниця директора з НВР, виступила з доповіддю на Платформі інститутів післядипломної педагогічної освіти "Розвиток проєктно-перекладацької компетентності учнів на уроках іноземної мови". Всеукраїнська наукова онлайн конфренція.

Видання методичного вісника ліцею 

"Педагогічна палітра: методико-дидактичні барви щодення" (червень 2022 року)

04.05.2022

Лідія Андрійчук, заступниця директора з НВР, виступила з доповіддю про роботу над поширенням культурної спадщини регіону на засіданні круглого столу "Культура як національна безпека держави", організованого Коломийським навчально-науковим інститутом Прикарпатського національного університету. 

07 лютого 2022 року Грицюк Л.В., членкиня творчої групи, тренерка НУШ, вчителька англійської мови провела тренінг "Формувальне оцінювання в НУШ. Інструментарій вчителя". 

01.12 - 06.12.2021. Л.Ф.Андрійчук. Тренінги для педагогічних працівників Саджавського ліцею "Сучасний урок: реалізація стандартів НУШ"

21.11.2021

Лідія Андрійчук, заступниця директора з НВР, виступила з доповіддю на Платформі інститутів післядипломної педагогічної освіти "Актуальні питання підготовки до інституційного аудиту для заступників директорів з НВР". Всеукраїнська наукова онлайн конфренція.

Актуальні питання підготовки до інституційного аудиту для заступників директорів з НВР (2).pptx

10.11.2021

Л.Ф.Андрійчук. Семінар-практикум "Інституційний аудит. Напрям 3. Педагогічна діяльність педагогічних працівників". Коломийський інформаційно-методичний центр.

скор.Педагогічна діяльність педагогічних працівників – копія.pptx