Прийом до ліцею

01 червня 2023 року на навчання в Саджавський ліцей зараховано 41 першокласник/першокласниця. Наказ директора ліцею від 01 червня 2023 року № . Вітаємо майбутніх учнів!

До уваги батьків майбутніх першокласників!

РОЗПОЧАТО ПРИЙОМ ЗАЯВ ПРО ЗАРАХУВАННЯ В 1-Й КЛАС САДЖАВСЬКОГО ЛІЦЕЮ

РЕЄСТРАЦІЯ НА БЛОКЧЕЙН ПЕРШОКЛАСНИКІВ. ПЕРЕХОДЬТЕ ЗА ПОКЛИКАННЯМ school.bloqly.com/#/

Як зареєструвати дитину

Після реєстрації дитини один з батьків або законний представник дитини мають право подати електронну заявку (перейти у вкладку «Заклади») до закладу освіти , на території обслуговування якого вони (їхня дитина) проживають, – зарахування до цієї школи дитині гарантується Законом. Також батьки мають право подати електронну заявку до будь-якого іншого закладу – до нього дитина може бути зарахована на вільні місця (зі вказаним пріоритетом у графі «Додаткова інформація»).

Територія обслуговування закладів визначена щорічним наказом Департаменту освіти та науки  Івано-Франківської міської ради.

Кожна подана заявка на зарахування до першого класу може мати такі статуси:

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ:

Зразок_заяви.docx