Цивільний захист

02 травня 2023 року в Саджавському ліцеї був проведений

День цивільного захисту.

УВАГА! НЕБЕЗПЕКА!

Правила поведінки в різних небезпечних ситуаціях

Відео "Дії при радіаційній небезпеці"

Памятка ОПОВІЩЕННЯ.pdf
Памятка ЗАХОПЛ ЗАРУЧНИКІВ.pdf
Памятка ТЕРАКТ.pdf
Памятка ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ.pdf

17 ТРАВНЯ 2022 РОКУ- ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ В САДЖАВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ

Класні керівники провели онлайн-заходи за такою тематикою:

1-А Поради захисника, відеопрезентація

1-Б Безпека дітей під час війни, перегляд відео. Бесіда.

2-А Сирена - моя помічниця. Що таке сигнал повітряної тривоги? Анімований ролик. Онлайн-бесіда.

2-Б Наші дії у разі виявлення незнайомих предметів. Онлайн бесіда з використанням відео.

3-А Перегляд анімаційних відеороликів “ Обережно незнайомий предмет” Онлайн-бесіда з використанням відео

3-Б Як поводитись при виявленні невідомих предметів. Перегляд мультфільму з наступним обговоренням.

4-А Моделювання ситуації у випадку загрози радіаційної небезпеки. Гра -інсценізація.

4-Б Правила безпеки дітей у час війни. Важливі поради. Перегляд відео.

5-А Бережіть життя - воно безцінне ( повторення правил безпечної поведінки під час ракетного обстрілу) Онлайн - бесіда

5-Б Правила поведінки під час війни. Відеоролик

6-А Як поводитися при виявленні невідомих предметів.  Онлайн бесіда

6-Б Правила поведінки при виявленні маловідомих предметів. Онлайн бесіда

6-В “Увага! Небезпечні знахідки!” Перегляд відеоролику з наступним обговоренням

7-А ‘’Правила поведінки під час артобстрілу і бомбардування’’- що робити, куди бігти та як ховатися? Онлайн бесіда.

7-Б Види небезпечних ситуацій у воєнний час  та правила поведінки . Моделювання ситуацій

8-А Повсякденне життя в умовах війни. Інтерактивна онлайн-вікторина

8-Б Хімічна загроза. Ваші дії, засоби захисту. Бесіда

9-А Зброя масового ураження, її види, захист від неї. Онлайн-бесіда з використанням відео

9-Б Правила поведінки при хімічній атаці: що потрібно робити в першу чергу. Онлайн -бесіда з презентацією

10 Як рятувати життя: основні етапи надання домедичної допомоги. Перегляд відеоролику, зустріч із лікарем

11-А "Увага всім!" Презентація

11-Б Надзвичайні ситуації техногенного характеру. Бесіда

план дня цз.pdf

24 лютого 2022 року у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України Указом Президента України № 64/2022 введено воєнний стан із 05 години 30 хвилин 24 лютого 2022 року строком на 30 діб.

Указом Президента України від 14 березня 2022 року № 133/2022 строк дії воєнного стану в Україні продовжено з 05 години 30 хвилин 26 березня 2022 року строком на 30 діб.

Указом Президента України від 18 квітня 2022 року № 259/2022 строк дії воєнного стану в Україні продовжено з 05 години 30 хвилин 25 квітня 2022 року строком на 30 діб.